Skip to main content

Yellow Ribbon Run

yellow run 1

Připojte se k Yellow Ribbon Run 2020!

Milí příznivci a fandové Yellow Ribbon Run /Vážená paní, Vážený pane/… hlásíme první přihlášené štafety a věříme, že se začátkem října na běhu a akci Yellow Ribbon setkáme v co největším počtu.

Tomáš Slavata, letošní organizátor běhu, připravuje také dětský běh. Nezapomeňte proto vzít své děti i děti svých kamarádů a kolegů!

Všichni se společně můžeme protáhnout a trasu se žlutou stužkou na pohodu projít. Letos nejde o výkon, ale především o radostné setkání, kde se pro myšlenku žluté stužky (Uteč předsudkům!) opět propojí lidé ze státní správy, komerčního sektoru, „nezisku“ a lidé s trestní minulostí!

Kdo vypadl z formy anebo se necítí na 4 km běh, může jít vycházkovým tempem a po cestě si dělat selfíčka s našimi YRR panáky! Důležité je, abychom si NAŠÍ akci všichni užili a cítili se dobře! Tak honem, honem, REGISTRUJTE SE, ať víme, kolik připravit medailí!

Chcete nás podpořit, i když nemůžete běžet s námi? I tato varianta je možná.  V kolonce registrace je totiž také možnost poslat startovné a neběžet. I když to není zdravé, tak nás to potěší. Je to také ideální cesta, jak můžete YRR podpořit, když opravdu, ale opravdu nemůžete přijít!

Detaily akce:

  • 5. ročník YRR, 8.10. 2020, AKTIVNÍ LESOPARK ŘEPY
  • ZÁVOD PRO DĚTI s odměnami pro všechny
  • TRADIČNÍ ŠTAFETOVÝ ZÁVOD na 4x4 km
  • PROCHÁZKA se žlutou stužkou pro NEBĚŽCE
  • Vystoupí PETR ČTVRTNÍČEK A WSEDĚ
  • FOTOKOUTEK od Fotonauta a další DOPROVODNÉ AKTIVITY

PŘESNÝ HARMONOGRAM AKCE ZAŠLEME V ZÁŘÍ!
„Uteč předsudkům!“
 
Děkujeme za přízeň a těšíme se na společné setkání s vámi!

yellow ribbon