Skip to main content

Zotavovna Přední Labská

Vaše dovolená v Krkonoších

Našimi službami oslovujeme ale i širokou veřejnost, ubytováním k dovolené, odpočinkovým a relaxačním dnům, službami restauračními a konferenčními pro pořádání rodinných a firemních příležitostných akcí, školení, prezentací, sportovních či kulturních setkání.

Přijeďte si odpočinout od běžných denních starostí!

Zotavovna VS ČR Přední Labská je státní příspěvková organizace Ministerstva spravedlnosti ČR.

Zotavovna je rekreačním a rehabilitačním zařízením, které zejména poskytuje akce služebního a pracovního charakteru, dále pak rekreační služby a preventivní rehabilitace pro příslušníky a občanské pracovníky resortu Ministerstva spravedlnosti České republiky a jejich rodinné příslušníky.

Ubytování na Přední Labské

Pokoj
Pokoj
Pokoj

Pokoje

Ubytování je rozděleno do budovy A a B. V budově A (hlavní budově) se nachází pokoje dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek, pokoje rodinné a apartmá. V budově B, která je vzdálena od budovy hlavní 100m, jsou pokoje 2- až 4-lůžkové s přistýlkami.

Sport & relax

Wellness
Tenis & stolní tenis
Minigolf, ruské kuželky
Dětský koutek a hřiště

Stravování

Zotavovna Přední Labská nabízí rekreační pobyty s možností až plné penze (snídaně, obědy, večeře). K podání jídel slouží jídelna s kapacitou 120 osob, která se často využívá k pořádání různých oslav či firemních večírků. Dále je k dispozici bar a zahradní altánek.